American Horror Story(2011)

6. november 2012 at 20:30 | hanča. |  Recenze seriálů
Horor/ Drama/ Mysteriózní/ Thrillerposter
Od tvůrců Glee a Plastické chirurgie s. r. o. přichází nový kontroverzní počin s názvem American Horror Story. Tato podívaná nás zavede na předměstí L. A. do domu, ve kterém se událo několik záhadných úmrtí. Děj seriálu sleduje rodinku z Bostonu, procházející si těžkou krizí. Aby rodina krizi zažehnala, přestěhují se právě do tohoto domu se záhadnou historií, kde chtějí začít nový život. Problémy však stále přetrvávají a navíc tajemná moc domu začne ovlivňovat obyvatele a jejich životy nevybíravým způsobem.

Hodnocení csfd: 85%.

Všechno nedává smysl za každou cenu.


Tenhle seriál jsem si pustila jen kvůli tomu, že mám ráda horory a tenhle byl hodnocen zrovna velmi dobře. Nejdříve jsem na něj koukala jen v angličtině, protože s překladem nebyl sehnání, ale teď už sleduju s titulky a stejně nevidím žádný rozdíl. Seriál naprosto nepobírám. Každičká věc, která je v něm zmíněna je něčím zvláštní, něčím špatná a všechno je do sebe propletené.
Co se týče příběhu, největší strach mi nahání asi titulky, kde jsou použity ty nejděsivější zvuky, co jsem kdy slyšela a ostatní části filmu jsou prostě DIVNÉ. Táta, který podváděl a matka na práškách, která mu to stále podvádí, jejich dcera, která úmyslně kazí každého, kdo se jí postaví do cesty, do toho se míchají historičtí vrazi domu a psychicky narušení pacienti otce. K tomu všemu je dům prokletý a lítaí po něm zrůdy, hlavně ve sklepě. Do toho vás v noci děsí postižená holčička od sousedů, která vám leze do baráku bůhví jak.
Celou dobu si říkám jen WTF?!, a sleduu dál propletený příběh. doufám, že až se dostanu dál, pochopím, proč ho všichni hodnotí takd dobře.
Doufám, že pos hlédnutí dalších dílů budu mít jasno, protože jinak je to moc dobře natočené.
Mé hodnocení: 52% - jenom kvůli tomu, jak spiklenecky se každý chová vůči každému. Je tam skryto tolik tajemství, které se pořád odkrývají, že je to překvapující. K tomu je to výborně depresivně natočené. Mimoto, maniak Tate je k sežrání.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 raspberry raspberry | Web | 10. november 2012 at 11:28 | React

O tom mi myslím říkala kámoška? Asi by mě to nebavilo, protože seriálů už mám rozdívaných dost.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement