January 2013

Perhaps no way

27. january 2013 at 8:21 | hanča. |  Diary
Odjíždím na lyžák. :( Vůbec se mi tam nechce, a nelíbí se mi, že se musím loučit s vámi, ale hold tam pojedu, no.
Tak se omlouvám za svou nepřítomnost až do soboty, kdy budu bojovat o svůj život a snad se vrátím bez trvalých fyzických i psychických následků.
Doufám, že si nic nezlomím a nezlomím ani nic nikomu jinému. :D
Mějte se tu hezk, bezpečně, a já jdu na popravu.
Chtěla jsem ještě něco přednastavit, ale nestíhám, což je úplně normální, no. :D
Achjo, ahooj.
Tumblr_mh9nj91r5l1qfhieoo1_400_large

The feeling inside

26. january 2013 at 19:09 | Hanča. |  Stuffs
Ten pocit, když nevíte, co máte dělat. Ten pocit, když nevíte, co se děje. Ten pocit, když nemůžete nic udělat. Ten pocit, když se snažíte, ale vaše snaha jde do háje.
Úzkost.
Kolikrát se takto člověk cítí. Je to chvíle, kdy jste bezradní, chvíle samoty a bordelu v hlavě, který jen těžko korigujete.
Beznaděj.
Když nikdo nestojí při vás a vy se nemůžute zbavit tíhy, která na vás padá bez toho, aniž byste byli varováni.
Bojovat za to, abyste nebyli jen někdo, koho náhodně potkáte. Být někým,kým si přejete být a nebát se toho, prosadit se. Jestli je život boj, nesmíme se vzdát a jím si svou cestou tak, jak chceme, aby procházela.
Znáte to všichni? Jaký je váš názor?
A-reason-cool-life-photography-favim.com-616626_large

Forever means more

25. january 2013 at 17:54 | hanča. |  Diary
Dneska je nejlepší den mého života. :D Ne, nepotkala jsem vysněného prince, ne, nemám samé jedničky, ne, nevyhrála jsem milion a ani nic podobného, co by pro někoho možná připadalo tak důležité.
Stalo se to, ŽE JSEM HLAVOU SRAZILA ZNAČKU.
Ano, vážení. :D Šla jsem s kamarádkou po krajnici silnice v blátě a sněhu, a svůj zrak věnovala pouze nohám. :D Než jsem se nadála, vrazila jsem čelem do značky nademnou, která mě okamžitě odpálkovala na zem a já zůstala v křečích ležech. V křečích od smíchu. Kamarádka se nad mou maličkostí zmítala v záchvatech, a nedokázala mi ani pomoct vstát. :D
Mohlo mě vidět tak 125412 lidí, ale to mi bylo jedno. Tak dlouho jsem se už dlouho nezasmála a věřím, že na tenhle den nezapomenu. :D
Být video, překoná to na youtube všechny rekordy. :DD

Jaký je váš největší trapas? Stávají se vám takové chvilky často? :D
Tumblr_mh6xfvfnes1rptpjco1_500_large

Maybe there's a chance

23. january 2013 at 16:22 | Hanča. |  Diary
Tak k vám skočím na vteřinu, než zase budu muset jít. Slibuju, že to vynahradím. :)
Přemýšlela jsem nad tím, jak bych si opepřila život, a došlo to až tam, že jsem mamce řekla jasnou věc. O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH JEDEME DO IRSKA.
A ona souhlasila! :D Je to neskutečný, že se jí můj nápad líbí. :) Teď sháním všechny potřebné materiály, a až to bude všechno, pobyt, letenky, místa, doprava, tak jí to ukážu a doufám, že to přijme tak, jak to Hanička všechno promyslela. :D
No, držte mi palce! :D :)
Máte nějaké velké plány na velké prázdniny?
Tumblr_mh33xecrie1rkchmwo1_500_large

Places I will beat

21. january 2013 at 16:47 | Hanča. |  Diary
Chtěla bych sepsat článek o tom, která místa ve světě bych chtěla za svůj život navštívit, a doufám, že v průběhu mého žití si to splním. :D Alespoň polovinu.
Přeškrtnuté jsem již ta místa, kde jsem měla čest být, a klidně bych se vrátila. :D
Máte rádi cestování? Kam se chcete podívat vy?

Tokio, Singapur, Anglie, New York, Dánsko, Nepál, Kanárské Ostrovy, Španělsko, Jamajka, Haiti, Buenos Aires, Kanada, Tasmánie, Sydney, Peking, Mars, Irsko, Nizozemsko, Moskva, Madagaskar, Fidži, Itálie, Ghana, Island, Německo, Los Anegeles, Mexiko, Rio de Janeiro, Lucembursko, Bankok, Las Vegas, Taiwan, Srí Lanka, Nairobi, Chille, Ostrov Svaté Heleny, Haiti, Peru, Nový Zéland, Velikonoční a Šalamounovi ostrovy, Německo, Jižní pól, Amsterodam...

Kdybys věděl

20. january 2013 at 19:24 | Hanča. |  Writing mood
Napsala jsem dnes jednu další jednodílnou povídku. Je to takové... Uvidíte sami. :) Názory se cení. :)

Obloha byla černě zatažená a neproniknutelné mraky si ujímaly svá místa, čímž zabraňovaly letmým slunečním paprskům proniknout nebem na dnešní Londýn. Ve vlhkém vzduchu byl cítit déšť, a pro mladého chlapce, který kráčel přeplněnými ulicemi, se zdálo být ještě něco výjimečného. Dychtivě se rozhlížel kolem sebe, a sledoval zvláštní atmosféru, nesoucí se jindy poklidným městem.

Ellen(TV serial)

20. january 2013 at 15:44 | Hanča. |  Inspiration

ELLEN
CSFD hodnocení - 81 %
Jde o televizní show, kterou moderuje úžasná Ellen Degeneres. Popravdě, nikdy jsem jí nijak moc neznala, a kvůli angličtině jí ani nevěnovala pozornost, ale to se za poslední rok změnilo.Nejde ji nemilovat.
Je to zábavný pořad, do kterého si většinou pozve někoho známého a svým humorem vás prostě donutí se smát. Jiná cesta není.
Nechápu, jak na každou věc dokáže ihned vymyslet vtipnou hlášku, a obdivuju jí. :D
Vlastně, myslím, že se to nevyrovná moc českým pořadům, jelikož Ellen je protě Ellen. Pokud jste neviděli žádné její kousky, rozhodně vám jich pár ukážu a říkám vám, pokud si pustíte jedno video, už nebudete moci přestat.
ELLEN ROCKS! :D
Co si myslíte o Ellen?:)

Seems Breathtaking | 4

20. january 2013 at 9:36 | Hanča. |  Seems breathtaking
Tak, po dlouhé pauze je tu další díl, který je prakticky o ničem, moc se mi nelíbí. Ale teď se to rozjede. :)
Seděla jsem na rohu své obrovské dvojlůžkové postele, a prázdným pohledem hleděla před sebe. Nohy jsem měla bezmocně rozkřáplé pode mnou a ramena sklesle svěšená podél těla. Byla jsem naprosto vyčerpaná, a myslela jsem, že toho už víc nezvládnu. Vlastně ani nevím, proč jsem byla tak překvapená, ale po objevení mého šatníku, prakticky většího, než je Trafalgarské náměstí, se mi patřičně zatočila hlava, a já se musela pohodlně usadit. Jak v téhle hromadě látek, dokážu vybrat něco na sebe?

Pop Danthology

19. january 2013 at 11:34 | hanča. |  Inspiration
Asi jsem se právě zamilovala do píničky. Asi do 60 písniček. :D
Poslouchám tenhle mashup už strašně dluho furt dokola, a chci se s vámi podělit. :) Je to to nejlepší, co jsem kdy slyšela, rozhodně si pusťte! A řekněte názor. Jsou tam všechny významnější písničky roku 2012.
Nejlepší část je pro mě od 3:33 do 4:24. ♥
Co říkáte?:)


Tattoos

19. january 2013 at 9:45 | Hanča. |  Stuffs
Jednou bych chtěla mít tetování. Nějaký malý, co by mi něco připomínalo, nebo dokazovalo. A pokud se to nevyvede, alespoň se můžeme všichni rozplývat nad těmito. :)
Líbí se vám tetování? Chtěli byste někdy nějaký mít? :)
Jednoduché, přesto krásné.