February 2013

Backpacks.

27. february 2013 at 22:02 | Hanča. |  Stuffs
Batohy. Většinou nosím batoh, a když vidím tyhle obrázky, nejspíš utratím všechny peníze jen za batohy. :D Jsou úžasné, podívejte.
Nosíte rádi batohy? Co na ně říkáte?
Tumblr_miui64refc1rl7yy7o1_500_large

The happiest.

27. february 2013 at 19:24 | Hanča. |  Diary
Právě jsem ten nejšťastnější člověk na světě. Dobře, možná to pro vás tolik znamenat nebude, ale pro mě ano. Dneska mi konečně přišla knížka z internetu, kterou jsem si objednala. Jsou to The Chronicles of Narnia od C.S. Lewise. Je to všech sedmn knížek v jedné, a v ANGLIČTINĚ.
Dřív jsem to čítávala na internetu online, jelikož v angličtině je to prostě krásnější, než v té přeložné češtině, ale když musíte koukat furt na tu obrazovku, stojí to za prd.
Proto jsem teď neskutečně šťastná. Držím ji v rukou a nemůžu se dočkat, až budu ve čtení pokračovat. :))
Co vy? Čtete rádi?:)

Too much thinking.

26. february 2013 at 22:55 | Hanča. |  Diary
Hlava plná myšlenek, kterých se ne a ne zbavit. Snažíte se zavřít oči a konečně propadnout do říše spánku, ale přemýšlení vámv tom zabraňuje. Možná je to důležitější, než si myslíme. Možná prostě potřebujeme na chvíli všechno vypnout a jen odplout do říše vzpomínek, plánů a nápadů.
Taky se vám stává, že nemůžete usnout a musíte neustále na něco myslet? Broukáte si rtmus nějaké písničky a nebo jen myslíte na to, jaký asi bude váš zítřejší den? Jestli vás má právě ten kluk, do kterého jste blázen, rád? Jak dopadne test?
Nebo takové ty myšlenky o činech, které už změnit nemůžeme. CO BY SE STALO, KDYBYCH....
Again and again.
Agree or disagree?:)
Birdy - People help the people
Tumblr_mi9fmugoxo1qlrspmo1_500_large

Ridiculous?

25. february 2013 at 9:57 | hanča. |  Stuffs
Jsem ve škole, je informatika a já se už docela převratně modlím, abych měla prázdniny. JESUS, už jenom jeden týden a Ill be free, bitcheees! :D
V průběhu dne, týdne, či celého života prožíváme okamžiky, které dokáží vyburcovat náš vztek a pohrát si s našimi nervy. Jednoduše nasrat. :D PRoto jsem sepsala pár momentů, které doufám budete sdílet.
What makes me angry.
#1. Prázdná lednička. Jdu tam, i když vím, že tam prd je. :D
#2. Když si celý den říkám, jak se budu učit, a pak se na to stejně vykašlu.
#3. Zaspím. Takový to vášnivý posouvání budíku o pět minut a potom skákání z postele jako mentál. :D
#4. Když má jiná škola volno, a pořád si z vás lidi dělají srandu, že vy trčíte ve škole.
#5. Když mi někdo do očí lže, a já to vím.
#6. Hodím držku na veřejném místě a poté na sobě cítím pohledy ostatních. :D I am divine, bitches.
#7. Když pozdravíte někoho, ale on kolem vás jen nečinně projde. Awkward. :D
#8. Někdo si přečte váš deníček. I am about to kill you!
#9. Povolíš svou pevnou vůli a poté toho lituješ.
#10. NEmůžu mít něco, co chci.
Máš se mnou něco společného? :)
Tumblr_m9avqaxvlx1rsm1xjo1_400_large

Zašeptej do ticha

24. february 2013 at 18:58 | hanča. |  Writing mood
Přicházím s další jednodílnou povídkou. Jak to říct, patří asi k mým vrcholným dílům. :D
Snad se bude líbit. :)
Hravý letní vítr se rozlétl do okolních stran a svým lačným dotekem pohladil vše, co zkřížilo jeho cestu. Stejně tak svými sametovými prsty prohrábl nezbedné kučeravé vlasy chlapce, který sklesle seděl na vyhřáté zemi, v živě zelené trávě. V očích mu poskakovaly zvláštní jiskry, které jako kdyby každým dalším okamžikem nenávratně pohasínaly a on upíral svůj pohled dál, tupě před sebe.

Do I know you?

24. february 2013 at 11:23 | hanča. |  Stuffs
Šílenství. Každý je nějakým způsobem nějak zvláštní a těžko se na to přichází. Jaký by byl život, kdyby jsme byli všichni normální a nudní? :D
V každém z nás je prostě kousek šílenosti, který v nějakou chvilku vybuchne na povrch, a vy tomu jen těžko zabráníte. Je to cokoliv, nějaká vlastnost, které se nemůžete zbavit. Nadměrná zvědavost, abnormálnní záchvaty smíchu a nebo cokoliv dalšího.
Nesnažte se zapadnout mezi nudné usedlíky a buďte takoví, jací jste. Neměňte se se kvůli něčemu, co za to nestojí. Vaše originalita je to nejcenější, co máte, a proto buďte sami sebou. Jelikož přetvářka je v téhle dobře módním hitem, tak nezkoušejte být jako ostatní. Pravé já je to, za co vás lidi budou mít rádi.
Tumblr_mipxuhqrrr1rlb16ao1_500_large

Share it with me?

23. february 2013 at 9:01 | Hanča. |  Stuffs
Takový ten z pocitů, kdy se nechcete s někým bavit a jedinou společností chcete být jen vy sami. Zalézt si někam na samotku a přemýšlet o všech událostech a věcech, které se vám v poslední době, či před několika lety, staly.
Nemáte nejmenší nutkání podělit se s někým o své pocity, víte, že lepší bude si uspořádat myšlenka podle vašeho a možná až poté se někomu svěřit.
Pocit samoty je někdy očisťující chvíle, která se ničemu nevyrovná. Pustit si hudbu do uší a nevnímat naprosto nic. Lehnout si do postele, zahrabat se pod hordu dek a přemýšlet. Nad ničím nebo o ničem.
Ta chvilku, kdy jste spokojení být úplně o samotě a ignorovat všechno ostatní.
You know that feelin''?
Tumblr_minccgbmo81rwakvro1_500_large

My dreams to reach.

21. february 2013 at 19:20 | hanča. |  Diary
Napadl mě napsat článenk, kde vypíšu všechna přání a sny, které bych si chtěla v tomto roce splnit. :) Třeba to pro mě bude větší motivace, když se s vámi podělím.
1. Přečíst 50 knížek.
2. Zhubnout o 10 kilo.
3. Mít na vysvědčení jen 1 trojku.
4. Přestat lhát.
5. Nemluvit sprostě.
6. Zamilovat se.
7. Být se sebou spokojená.
8. Navštívit Irsko.
9.Věnovat se všem, kteří se o mě zajímají.
10. Mít to nejlepší léto ze všech.
11. Změnit sty oblékání na více dívčí.
Také máte sny a přání, které si chcete tento rok splnit?A_gh1gwcqaap6zh_large

I wish I could trust you.

20. february 2013 at 19:14 | Hanča. |  Stuffs
Důvěra. Něco, čemu jsme schopni lehce podlehnout, ale zároveň něco, čemu je velmi těžké uvěřit.
"Mně můžeš věřit." - kolikrtá vám někdo řekl tahle slova, a vy jste propadli jejich moci? Cítili jste, že této větě a člověku, který je vypouští z ůst můžete opravdu důvěřovat. Ale nakonec jste se spálili a to přetrhalo slabé propojení mezi vámi. Avšak i přesto, že si namlouváte, že osoba jako je zrovna váš blízký přítel, by vám neublížila, někdy se dokáže zvrtnou všelicos.
Ale uvědomne si, jací jsme my. Taky vždy dodržujeme to, o co nás druzí požádají? Jsme dost čestní na to, aby se k nám ostatní chovali čestně?
A proto, pozor na své srdce a tajemství, či jen slova, která ostatím říkáme. Dbát na to, že svět je plný lidí, kteří za naši důvěru nestojí a plný těch, kteří si ji zaslouží.
What do you think? Agree or disagree?

Am I good enough?

19. february 2013 at 17:00 | Hanča. |  Stuffs
Dobře, kdo si nikdy nepoložil tuhle otázku? Přemýšlet nad tím, jestli jste dostatečně dobří na to, abyste něco dokázali. Abyste se někomu zalíbili. Nebo abyste měli jen rádi sami sebe.
Často se nad tímhle zamýšlím a musím s prohrou uznat, že má odpověď je většinou záporná. Proč jen si člověk raději dokáže přiznat nedostatky oproti kladům? Proč je lehčí si něco vytknout, než se za něco pochválit?
Tolik ironických otázek by se dalo vypsat, ale těžší věcí by bylo na ně odpovědět.
Sledovat svou tvář a beznadějně přemýšlet nad tím, proč zrovna vy nejste ti dokonalí. Mermomocí tisknout kolena těsně ks obě a říkat si, proč zrovna vaše tělo není podle těch nejkrásnějších představ.
Negativní postoje a myšlenky, které dokážou snadno rozežrat naší mysl tak, abychom všemu z toho uvěřili. A tak či tak, je to snadné.
What's your opinion? Agree or disagree?
Možná by stačilo se jen zahledět do zrcadla a popřeýšlet o svých dobrých stránkách. Ale jak snadné je tohle?