March 2013

Was it easy to forget it all? Seems like.

31. march 2013 at 12:27 | Hanča. |  Diary
Každý máme někdy chvíli, kdy jsme opravdu sami sebou. Představte si, že jste teď úplně sami. Nikdo vás nijak nevyruší. Zavřete oči a přemýšlejte nad vším. Nad vaším životem, minulostí, budoucností, co se stalo, anebo možná nikdy nestane. Nad přáteli, nad dnešním ránem, nad tím, co jste měli k obědu. Nad tím, jak hluboce vám bije srdce, nad tichem, které vás obklopuje. Otevřete mysl a přemýšlejte nad nad vším a nad ničím.
Ničím se nenechte omezovat, vpusťte si do uší vaší oblíbenou melodii a nechte se vést. Kam vás dovedou myšlenky, pokud jim povolíte uzdu? Na chvíli se uvolnit a vzpomínat, dumat a ničím se nestresovat. Všechno a nic.
Jaký je to pocit?
15406_400286843382716_847795561_n_large
Včera jsem přemýšlela nad tím vším, co se mi v průběhu dvou let stalo. Vždy jsem byla člověkem, který musel být ve středu pozornosti. Znal každého a s každým se ihned dal do řeči. Nedokázal chvíli postávat na nohou a když byl sám, začalo mu to lézt na mozek a hledal společnost. A co ty dva roky změnily? Jsem samotář. Jsem introvert. Jsem někdo, kdo nehledá ostatní a je radši sám.
Proč to takhle skončilo? Co tak moc změnilo mé vnitřní já k tomu, abych dopadla takhle? Furt jsem to já, mám ráda své přátele. Ale dejte mi vybrat mezi samotnou procházkou v lese s dobrou hudbnou v uších nebo návštěvy kamarádky, a já si vyberu samotu. Proč.

Nothing compares to the hatred I can feel.

29. march 2013 at 22:12 | Hanča. |  Diary
Ozývá se unavená, z půli naštvaná a z půli šťastná Hanča.V hlavě mi nepříjemně třeští a mám pocit, že za chvilku ze všeho napětí už vybouchnu.
Mamka furt lítá po celém domě a stresuje se kvůli Velikonocím. Za okny sníh. V pokoji bordel. Do toho mi tu řve na plný pecky moje andulka a k tomu se přidává moje lehce podprůměrná inteligence. Notebook vypovídá ze služby, celou postel jsem si zlila vařicím čajem(díky bohu, že jen postel). Ano, správně, takový běžný den po mém boku. Nenávidím Velikonoce.
Svátky oslav jara. :D No nezní to fantasticky?
523528_352725838162185_186594158_n_large
Cítili jste se někdy spokojení sami se sebou? S tím, jací jste zvenčí i zevnitř? Shlédli jste někdy vaši osobu v zrcadle a naplno si věřili? Věděli, že vy za to stojíte?
Jednou ve škole se nás učite pta, abychom se obodovali na stupnici od 1 do 10 (10 je nejvíce), jak jsme spokojení sami se sebou. Zahrnuje to vzhled, inteligenci, výstup, vytrvalost, štěstí - prostě TEBE.
Ale já... ať přemýšlím nad vším, nemůžu si dát víc než 4 body. Výš to nejde... a nepůjde.
Kolik byste si dali vy?

Left Alone To Cry | překlad | 2

29. march 2013 at 9:11 | Hanča. |  Left Alone to Cry
Další přeložený díl. Tady vlastně všechno začíná a v dalších dílech už je to... uvidíte. :)
New start
Z Liamova pohledu
"Kde je Niall?"
Koncert už skončil a my sedíme v autě, které nás odveze domů. Už skoro odjíždíme, když si uvědomím, že někdo chybí: Niall.
"Oh, te už odjel," říká Marco.
"Jak to jako myslíš, že už odjel?" Vykřikne Zayn.

Kiss me hard before you go.

27. march 2013 at 17:55 | Hanča. |  Stuffs
Polibek.
Přidávám nějaké gify. Snad se bude líbit. Tak strašně mi to chybí. :/ :D

You better run.

26. march 2013 at 18:50 | Hanča. |  Diary
Ten pocit, když vás něco neskutečně štve a vy jen tiše přivřete oči a dusíte v sobě vztek. Protože víte, že tohle je t nejlepší cesta. Poslední dobou ohle zažívám dost často. Prostě jen slyším, jak mi někdo něco říká a nemůžu to vystát. Stisknu pěsti k sobě a přeju si, abych nevystartovala.
Být cholerikem je někdy dost nevyzpytatelné. :D
Tumblr_mjyz7p1mmm1s0ji1jo1_500_large
Proč se nedá štěstí koupit? Proč si prostě nevezmeme do kapsy dvacet kaček a nezajdeme do nějakýho obchodu? Proč si nemůžeme koupit lásku a úspěch? Podepsat nějakou smlouvu a vědět, že se nám tenhle týden podaří? Achjo, někdy přemýšlím nad hovadinama. :D

Left Alone To Cry | překlad | 1

25. march 2013 at 16:15 | Hanča. |  Left Alone to Cry
Tak přicházím s prvním přeloženým dílem té nejlepší povídky ze všech. Snad se bude líbit, napište mi vaše názory. :)
I'ts over

Z Niallova pohledu
"Je mi to líto, Nialle, ale musíš ze skupiny odejít."
Zrovna skončil koncert a náš manažer Marco si mě odvedl do zadního rohu v zákulisí, kde nás nemohl nikdo vidět, ani slyšet.
Nejprve jsem si jistý, že je to jen vtip. Vždyť to nemůže být pravda. Zasmál jsem se a odpověděl: "Vážně vtipný! Ale vážně, co jsi mi chtěl říct?"

Have you ever.

24. march 2013 at 12:17 | Hanča. |  Stuffs
Taky jsem si někdy říkali, jak moc špatně na tom jste? Proč zrovna vy musíte být ten člověk, který tak trpí? Jo, dost často se sama sebe ptám, proč to musím být já, kdo je středem všeho. Proč není všechno jednoduché a snadné, abychom něčeho dosáhli. Prostě je život svině a je proti nám.
Jenže pak si i odpovím. Kdyby jsme v životě nemuseli bojovat, byla by to nuda. Dostat všechno, co chceme? No nebyla by to pohádka? Ale potom bychom si ničeho nevážili a vlastně už bychom to ani nechtěli.
Life's a fuckin' bitch but you just have to fight. Ano, někdy jsme dole a někdy nahoře, ale o tom to je. My bojujeme pro to, abychom byli šťastní, nic není zadarmo, ale o to lepší je to na vrcholu pocit.
Tumblr_mk5wd3bio61rlx9a0o1_500_large
Líbí se vám kluci v kvádru? :3

Left Alone To Cry | překlad | 1

23. march 2013 at 19:24 | Hanča. |  Left Alone to Cry
Ahoj, včera jsem našla tu nejdokonalejší povídku ze všech a věřím, že si ji zamiluje každý. Je to nejoriginálnější a nejdojemnější práce, kterou jsem kdy četla. Je to povídka od jedné kanadské slečny a já mám tu čest ji překládat.
Tady máte trailer k povídce a k tomu ukázku z prologu.
Věřte, nikdy jste nic lepšího nečetli! POUZE PŘEKLÁDÁM!
Vždy jsme si mysleli, že je nic nemůže rozdělit. Ať se stane cokoliv, oni zůstanou navždycky spolu. Že jejich přátelství je nezlomné. A oni si to mysleli také.
Ale když se jednou probudí a uvědomí si, že je jeden z nich pohřešovaný, všechno se změní.
Niall odešel a nikdo neví proč. Snaží se ho hledat, ale on není k nalezení. Jeho dům je prázdný, hovory odmítány, textové zprávy ignorovány, žádné stopy, nic. Každý si o něj dělá starosti.
Do té doby, než najdou dopis.
Management se chová divněji než jindy a do kapely přivedou nového člena, avšak o Niallovi nejsou stále žádné zprávy.
Bude to příběh o přátelství, pláči, dobrodružstvích, zmatku a bolesti.

Trailer for my fanfic.

21. march 2013 at 20:54 | Hanča. |  Stuffs
Zdravím. Vytvořila jsem trailer k povídce YOU MADE ME, kterou právě píšu. Ráda bych slyšela vaše názory, kritické, či milé. :)

Regrets.

20. march 2013 at 22:54 | Hanča. |  Diary
Jaj, zdravím. Pár dní jsem nic nenapsala, jelikož k tomu nebyla nálada. Kdybych řekla, že nebyl ani čas, to bych lhala. Poslední dobou kašlu úplně na všechno, školu, všechno. Prostě jsem nějak ve vlastním světe a je mi všechno ukradnuté.
Ráda bych vám dnes napsala článek, který bude obsahovat pět okamžiků, slov, momentů, kterých lituju.
Tumblr_mjvd13c0th1qz4d4bo1_500_large
1. Lituju toho okamžiku, kdy jsem se rozhodla jít na gymnázium. Ano, teď bych si vybrala jinak, ale předtím jsem vůbec nevěděla, kam mám jít. Teď tu trčím a vím, že nezapadám. Není to to, co chci dělat. Radši jem se dřív mla zabývat angličtinou.
2. Když jsem se chovala jako úplný pitomec, a poslala jsem k vodě jednoho z kluků, který mě upřímně miloval. Byla jsem sobecká a bylo mi jedno, co dělám. Teď bych všechno udělala jinak