May 2013

When everything fades out and you actually find the way you're satisfied

27. may 2013 at 16:58 | Hanča. |  Stuffs
Každý máme nějaký svůj způsob, kterým téměř dokážeme zmizet z tohoto tíživého světa a najít si svůj klid, okamžik, který pro nás znamená víc, než si jen kdy dokážeme připustit. Potřebujeme si uspořádat myšlenky, které nutí naší hlavu k explozi, potřebujeme si na chvíli odpočinout, potřebujeme ze sebe vykřičet vztek a nebo dát zelenou slzám, kteé v sobě držíme. Každý sám se sebou bojuje jinak.
Pro mě je to hudba. stačí si do uší nahlas pustit píseň, která mě dokáže probudit. Zaposlouchám se a jako kdyby pro mě nic jiného neexistovalo a to je právě to, co pro mě hodně znamená, dokážu si najít něco, přes co ventilovat všechny mé pocity.
Large
Pro někoho to může být umění, kresba, zpěv, přes co se zbaví trýznivých myšlenek, nebo propustí uzdu radosti. Někdo si jde zaběhat ven, do lesů a přes energii získá svou volnost. Každý se k tomu stavíme jinak, ale jen přes své takzvané ventily se dokážeme udržet v tomhle bláznivém světě. A kdo nemá způsob, kterým by takto proplouval, těžko se sebou a s životem bojuje.

Oh, if you could see me now.

23. may 2013 at 17:47 | Hanča. |  Diary
Někdy si představuji jaké by to bylo, kdyby mě nyní mohla vidět osoba, která již nežije. Jestli by se nademnou zamyslela a byla by pyšná na to, kým jsem se stala. A co bych udělala já, kdybych měla tu možnost ji znovu vidět? Nejspíš bych ji pevně sevřela v náručí a už nikdy bych ji nechtěla pustit, nenechala bych ji znovu odejít.
Babička. Ona bývala tou, ke které jsem vždy vzhlížela, vždy jsem milovala být v její blízkosti a vždy jsem trpěla, když trpěla ona.
Takový člověk, který pro vás znamená tolik, že soucítíte s ním, takových lidí na světě tolik není. Je těžké jej najít, někoho, kdo vám bude rozumět beze slov.
Large
Taky máte někoho, kdo vám neskutečně chybí a vy víte, že už už nikdy neuvidíte? Může to být kdokoliv, mazel, přítel, někdo z rodiny, kdokoliv, kdo pro vás něco znamenal. Přemýšlíte nad tím, jestli vás odněkud sleduje a myslí na vás? Nad tím jaké by to bylo, kdyby bylo vše tak, jako to bývalo dřív?
Myšlenky a pocity, které neovládneme, přivádí nám hezké vzpomínky na někoho, koho jsme milovali.

Not an ending and not a beggining.

21. may 2013 at 0:40 | Hanča. |  Diary
Nebudu se omlouvat, jsem such a bad, bad girl!
Víte, venku je prostě krásně, hezké počasí se znovu ukázalo a i přesto, jak se to někdy dokáže posrat deštěm a zimou, tak je to úžasný. Třeba miluju bouřky, je tu někdo, kdo by sdílel stejný pocit? Když obloha burácí a každým okamžikem vzduch protne ta pronikavá záře blesku? Déšť bičuje do střechy, vy si pustíte nějakou píseň a jen prostě mlčky nasloucháte? Možná jsem jenom hodně veliký snílek a šílenec. :)
Large
Chci tedy říct, že jsem zpět. Nevím, jak intenzivně a nevím, na jak dlouho, jen cítím, že s vámi a s blogem, plným mých emocí, zase znovu potřebuji být. :) Takže se mě zase na chvíli nezbavíte, jakkoli bude krátká či dlouhá. Hanča se vrátila ve velkém! S naprosto obměněnou dobrou náladou a úsměvem ve tváři.